KONAK AHŞAP

En son yapı teknolojisi ve üstün malzeme kullanılarak üretilmiş, çağdaş seçeneklerle, ahşap evler sunan yapı markasıdır. Konak ahşap evleri, perakende ya da toplu olarak, “yapım ortakları” aracılığıyla pazarlanır ve siparişi izleyen 60 gün içinde yaşanmaya hazır halde teslim edilir.


Projelendirmeden başlayarak, KÜTÜK EV’ in teslimi sonrası da dahil tüm aşamalarda KONAK AHŞAP EV’ lerinde yaşayacakların mutluluğunu sağlamayı amaçlar.

KÜTÜK EV' inizde KONAK AHŞAP garantisi altında güvenle yaşarsınız.

KÜTÜK EV' inizde yüksek teknolojiden faydalanabilmeniz için gerekli altyapı hazırdır.

Bu sistem sayesinde 60 günde garantili, dayanıklı ve güvenli bir KÜTÜK EV sahibi olursunuz.

KÜTÜK EV' inizin bakım ve onarımı kolayca yapılabilir.KÜTÜK EV’ inizi piyasadan temin edebileceğiniz malzemelerle kolaylıkla yenileyebilirsiniz.

Taşıyıcı sistemin niteliği ve kullanılan teknoloji zayıf zeminlerde de uygulama kolaylığı sağlar.

Yüksek kaliteye uygun fiyatla sahip olursunuz.

Türkiye'nin her bölgesine uygun KÜTÜK EV seçenekleri ve seçtiğiniz her Ev’in sunduğu opsiyonlar, size tercihlerinizi yaşadığınız ortama yansıtma olanağı sağlar.

KONAK AHŞAP EV' lerine Türkiye'nin her yerinde aynı kalitede, aynı fiyata 60 günde sahip olabilirsiniz.

Sunulan seçeneklerden istediğinizi seçerken normlara uygunluk ve kalitenin ötesinde, hayalinizdeki KÜTÜK EV' in her türlü ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. İç mekânlarda farklı renk ve malzeme seçenekleri uygulatabilirsiniz.

şömine,taş duvar,bahçe peyzajı,şelale,klima, hırsız alarmı, güneş kolektörü, otomatik panjur sistemi,akıllı ev sistemi gibi seçenekler opsiyon olarak tercihinize bırakılmıştır